Zdraví a krása
Hubnutí a formování postavy - Praha Hubnutí a formování postavy - okres Břeclav Máte problém zhubnout? Nejste zcela spokojeni se svou postavou? Nechce se vám trávit hodiny sportem? Pojďte se...    více
potravinové doplňky Potravinové doplňky a kosmetika pro krásu Zejména v tomto období, kdy na nás útočí bakterie a viry, jež způsobují nachlazení, je vhodné podpořit své zdraví i...    více
Epileptický záchvat, příčiny a léčba Epileptický záchvat, příčiny a léčba Epileptický záchvat je způsoben výboji, k nimž dochází uvnitř mozkových buněk. Jde o nadměrné výboje, kterým tělo jen...    více
Onemocnění štítné žlázy, léčba Onemocnění štítné žlázy, léčba Štítná žláza je důležitým orgánem lidského těla. Stále více lidí však zaznamenává problémy se štítnou žlázou. Jak se...    více
Jak ošetřovat sluneční spáleniny Jak ošetřovat sluneční spáleniny Neodhadli jste dobu trávení času na slunci a spálili jste se? Co dělat, abyste zmírnili účinky spálení a zbavili se...    více

Jak sundat gelové nehty?

Jak sundat gelové nehty?
21.11.2011 | Zobrazeno 6249x  |  komerční sdělení
Gelové nehty vypadají krásně. Ruka je jejich zásluhou elegantní, zajímavá a přitahuje pozornost druhých. Může se však stát, že je nutné gelové nehty odstranit. Jak to ale provést?

Krása rukou

Gelové nehty jsou opravdu krásné. Je možné je upravit na způsob francouzské manikúry nebo některou dekorativní technikou. Jejich výdrž je celkem dlouhá a dají se i dodatečně upravovat. Výhodu těchto nehtů ocení zejména ženy se slabými nehty a ty, kterým se nehty lámou. Krása těchto nehtů vynikne i u různých příležitostí jako je svatba, ples nebo dovolená. To jsou chvíle, kdy chce každá žena vypadat krásně. Jenže po chvíli nastane realita a vracíme se do práce. Zde již nemusí být krásně upravené dlouhé nehty žádoucí.

Úprava nehtů stříháním

Možností, jak nehty upravit je ostříhat je a pilníčkem zabrousit. Pravé nehty tak zůstanou zpevněné a ty gelové časem odrostou. Mohou se i upravovat jako klasický nehet, tedy lakováním. Tak vám gelové nehty vadit nebudou. Výhodou je i to, že gelové nehty umožňují pravému nehtu dýchat a tak ho vlastně chrání před plísněmi. Bude však trvat velmi dlouho než gelový nehet odroste. Po celou dobu budete muset odrůstající spoj zabrušovat a nový nehet vyživovat, aby opět získal pěkný vzhled.

Úplné odstranění gelových nehtů

Existuje celá řada důvodů, proč odstranit gelové nehty. Může to být nepříjemný pocit, nemožnost zvyknout si na ně. Důvody pracovní i to, že se gelové nehty prostě na vlastní ruce nelíbí. Úplné odstranění však není až tak rychlé a jednoduché jak by bylo zapotřebí.

Odstranění gelových nehtů doma

Pokud se rozhodnete zkusit úplně odstranit nehet doma, pak si musíte uvědomit, že to jde velmi nesnadno. Pokusit se nehet strhnout může vést k utržení vlastního nehtu a k následnému poškození nehtového lůžka. V nabídce drogerií a potřeb pro manikúru jsou chemické prostředky na odstranění nehtu. Ty však ne vždy zaberou. Proto doma je opravdu lépe přistoupit k odstřižení a zapilování nehtů než k úplnému odstranění.

Odstranění gelových nehtů v nehtovém studiu

To je nejjistější a také nejbezpečnější způsob odstranění gelových nehtů. Pokud však očekáváte, že vám zde nehty něčím potřou a sundají, pak se velmi mýlíte. Gelové nehty jdou celkově velmi špatně odstranit. Z toho důvodu se odstraňují zbroušením. Celý nehet se zbrousí speciální bruskou až na vlastní nehet. Ten se ještě pak dobrousí ručně a následně ošetří a vyživí. Pedikérka vám pak doporučí přípravky i postup, aby váš nehet získal opět na síle.

Ošetření nehtů

Nehty, na které byly naneseny gelové nehty, jsou pod těmito nehty schované a celkově zeslabují. Ztenčí se, nejsou již tak vitální a ani vzhledově hezké. Po odstranění gelových nehtů trvá až šest měsíců než se vrátí do původní podoby. Po odstranění gelového nehtu je nutné zahájit obnovu přírodního nehtu a také jeho regeneraci. Tu je nutné dodržovat po celou dobu, než bude nehet opět v dobrém stavu.

 Přidej komentář

Titulek
Jméno
Komentář

Maximálně 1000 písmen

Přepis textu
z obrázku

Do formuláře prosím přepiště dvě slova, která vidíte na obrázkuPrávní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu.